baby shower darek miminko hvezdna mapa mesta znameni zverokruhu galamaps
GalaMaps

Nápady na nezabudnuteľné darčeky k baby shower oslave

od Gala Maps na Feb 11, 2023

Oslavy narodenia dieťaťa sú pre nastávajúcich rodičov a ich blízkych výnimočným okamihom, keď sa môžu stretnúť s najbližšími a osláviť príchod nového života. Výber dokonalého darčeka na túto oslavu narodenia môže byť pri takom množstve náročná úloha. Nasledujúce tri darčeky však vynikajú svojou jedinečnosťou a osobným prístupom, takže sú skvelou voľbou pre každú baby shower oslavu.

Hviezdna mapa

Hviezdna mapa je krásny a nezabudnuteľný darček, ktorý vzniká vykreslením polohy hviezd v určitom čase a na určitom mieste, čím sa vytvorí jedinečná mapa životného okamihu. Hviezdnu mapu je možné zarámovať a vystaviť v izbe dieťaťa a slúži ako krásna spomienka výnimočného dňa, kedy sa rozsvietila nová hviezda.

baby shower darček bábätko hviezdna mapa galamaps

Vytvoriť Hviezdnu mapu

Line Art - Plagát bábätka

Ďalším jedinečným a osobným variantom darčeka je plagát s ilustráciou bábätka. Tento plagát je možné prispôsobiť menu dieťaťa, dátumu narodenia, váhe, dĺžke a farbe prevedenia čo z neho robí jedinečnú pamiatku, ktorú si rodičia budú pripomínať. Plagát je vytvorený v minimalistickom, modernom dizajne Line Art , takže je štýlovým doplnkom do každej detskej izby.

plakať bábätko obraz darček rodina galamaps

Vytvoriť plagát Bábätko

Znamenie zverokruhu

Plagát znamenia zverokruhu je astrologický kúsok, ktorý vyobrazuje osobnosť a vlastnosti človeka. Plagát so znamením zverokruhu je skvelým darčekom na oslavu narodenia dieťaťa, pretože oslavuje individualitu nového života a môže byť vystavený v detskej izbe ako zábavná a informatívna dekorácia. Plagát obvykle obsahuje informácie o znamení zverokruhu dieťaťa, vrátane osobnostných rysov.

baby shower darček bábätko znamení zverokruhu kozorožec galamaps

Vytvoriť Znamenie zverokruhu

Tieto tri darčeky sú nielen praktické, ale aj milé a osobné. Rodičia si ich budú vážiť a poslúžia ako trvalá spomienka narodenia bábätka. Či už sa jedná o hviezdnu mapu, line art plagát bábätka alebo plagát znamenia zverokruhu, tieto darčeky určite urobia dojem a prinesú obrovskú radosť.

Tagy: